Deze training is bedoeld voor mensen die naast hun werkzaamheden met enige regelmaat collega’s begeleiden. Bijvoorbeeld als buddy, om iemand in te werken of om iemand wegwijs te maken. In deze training leer je structuur aan te brengen in deze taak en de verschillende gesprekken effectief te voeren, zodat degene die je begeleidt zelfstandig zijn of haar werk kan gaan doen.
De training is voor iedereen toegankelijk en er is geen specifiek aanvangsniveau nodig.
We bieden deze training ook aan als e-coaching. Alle trainingen van HRD Groep zijn ook in-company te volgen.
Mark Visser: “Ik vond het een hele goede cursus met veel praktijkopdrachten en fijne handvatten voor het voeren van gesprekken. Het feit dat de hand-outs van de presentatie werden gedeeld was ook erg fijn omdat je dan op je eigen moment als het nodig is er op terug kan vallen.”
Ans Van Opzeeland: “Prima cursus. Zeer goede begeleiding. Met vaart. De leerstof die ( denk ik) was aangeleverd door de Belastingdienst moet geüpdatet worden. Daarnaast waren er teksten bij die regelrecht vertaald leken vanuit het Engels en zeer overdreven dan wel lachwekkend overkwamen. Tenslotte is het goed vanuit de wens van een begeleider dat deze aandacht vragen voor de tijd die moet worden vrijgemaakt als begeleider. (Meer dan incidenteel worden deze werkzaamheden bij je gewoonlijke taakpakket gevoegd). Daarnaast zou ik , als ik in het management zat ( quod non), aandacht willen voor de rapportage over de coachee, zodat voorkomen wordt dat ongeschikte personen toch blijven hangen.”