In deze training leer je hoe je een presentatie goed voorbereid, hoe je effectieve hulpmiddelen inzet, hoe je een presentatie goed opbouwt en hoe je op de juiste manier interactie zoekt met het publiek. Na deze training presenteren met impact kun je op een overtuigende en zelfverzekerde manier presenteren.
De training is voor iedereen toegankelijk en er is geen specifiek aanvangsniveau nodig.
We bieden deze training ook aan als e-coaching en e-learning. Alle trainingen van HRD Groep zijn ook in-company te volgen.
Sandra Bergering: “[De trainer] was heel actief en inpsirerend. Het was heel leerzaam en je krijgt heel veel vertrouwen om zelf een presentatie te geven. Kortom, je steekt er altijd wat van op.”
Ron Groenendal: “Docent luistert goed naar de groep en past de lesstof ook er op aan. Komt met mooie praktijkvoorbeelden en presenteert met humor. Geeft ons leiding in de les en zorgt ervoor dat we toch met stof om over na te denken mee naar huis. Bedankt!”
André Halderman: “Ondanks dat ik de training met angst en beven tegemoet zag wel een leerzame ervaring met de nodige goede feedback, handige tips en trucs en een stuk ontwikkeling van zelfbewustzijn”
Raber Albarzangi: “Zeer goede en duidelijke uitleg en begeleiding. Ik heb hier heel veel aan gehad en ga hier heel veel aan hebben in de toekomst. Zeer goede interactie van de docente met de klas en zij maakte de lessen leuk en prima om te volgen.”
Joy Klein: “Ondanks dat het verplicht nummer is [vanuit mijn werkgever], een interessante training waarbij ik nieuwe tools voor het presenteren heb geleerd. Hanneke is een fijne trainer, die duidelijk de informatie overbrengt en goed afwisselt tussen theorie en interactie/oefeningen, hierdoor blijft je aandacht erbij.”
S. V.: “Kwam erg leuk over, goede motivatie. [De trainer] bracht het super leuk, kreeg goed de collega’s mee. Veel interactie maar wel bondig. Heb ondanks dat ik dacht van niet, wel veel aan de cursus gehad en kan de tips en tops meenemen in de toekomst.”